נוטרי-קוסמטיקה מבית נייצ׳רספרו

Collagens-home-new.jpg

הלוק שלך

עומד להשתנות

Collagens Logo.png

סדרת

של נייצ׳רספרו

תוספי תזונה לטיפוח העור, השיער והציפורניים קונים מהמומחים

 

לכל אשה תוסף היופי שנכון לה.

שנים רבות נשים וגברים מטפחים את המראה החיצוני שלהם כי המראה הפך להיות כרטיס הכניסה החברתי. הדבר הכי חם היום בעולם הביוטי הוא דווקא תזונתי.

 

נוטרי-קוסמטיקה הוא תחום הדוגל בהזנת העור, השיער והציפורניים באמצעות תזונה ותוספי תזונה.

 

סדרת ׳פרפקט ביוטי׳ היא הסדרה החדשנית ביותר בישראל של נוטרי-קוסמטיקה. משפחת מוצרים משפיעים באמצעות הזנה נכונה. במקום למרוח על העור מבחוץ, אפשר לתת לגוף את מה שהיופי שלך צריך מבפנים. זה הרעיון מאחורי סדרת ׳פרפקט ביוטי׳ של נייצ׳רספרו.

סדרת ׳פרפקט ביוטי׳ של נייצ׳רספרו מבטיחה לך איכות בינלאומית. ׳פרפקט ביוטי׳, כי היופי שלך מתחיל מבפנים.

 

החל מהיום בו אנו נולדים העור מתחיל בתהליך הזדקנות. יתרה מכך, החל משנות העשרים בחיינו ישנה ירידה בתהליכים ביולוגים בגופנו האחראים לייצור חלבוני הקולגן והאלסטין. התוצאה, העור מאבד לחות, מאבד חיוניות, מאבד גמישות ומתחילים קמטוטים, שינויי פיגמנטציה ועיגולים שחורים מסביב לעיניים.

 

הישן לעומת החדש

חברות התרופות, באמצעות המחקר והמדע ביססו בשנים האחרונות מספר דרכים המסייעות כנגד אותם שינויים בנראות העור וסימני הזדקנות. מרבית הדרכים העכשוויות כוללות התערבות פולשנית, זריקות וחומרים שעדיין לא קיימים מספיק זמן כדי לדעת ולחקור את ההשפעה האסתטית ארוכת הטווח שיש ביכולתם לגרום לנראות העור ולבריאות בכלל.

 

אותם טיפולים פולשניים מחייבים ביקורים תכופים אצל רופא מומחה, הוצאה כספית משמעותית ולעיתים פחדים אמיתיים מהטיפולים הפולשניים.

 

סדרת ׳פרפקט ביוטי׳ מאפשרת לך חלופה טבעית בצורת מבחר תוספי תזונה כדי לסייע בנראות העור, הלחות, הגמישות, חוזק השיער, הציפורניים וצמצום הקמטוטים. גם אלו הבוחרים להמשיך באותם טיפולים אסתטיים כדאי לדעת כי השימוש בתוספי תזונה מסייע להאדיר ולהאריך את התוצאה של אותם טיפולים אסתטיים.

 

אתם יכולים להנות ממראה צעיר יותר ורענן עם תזונה של רכיבים ייחודים שנחקרו ונמצאו יעילים. מוצרים המתאימים לעורך ולגילך, כי לא כל מוצר מתאים לך.

bioactiv-scatch1.jpg
bioactiv-scatch4.jpg
bioactiv-text2.jpg

רכיבים תזונתיים למען טיפוח העור, השיער והציפורניים

Peptan-brand.jpg
קולגן פפטן

קולגן פפטן הינו קולגן ביואקטיבי ממקור דגים ומגיע מחברת רוססלוט הצרפתית. נייצ'רספרו מייבאת את קולגן פפטן F במשקל המולקולרי הגבוה בישראל (5000Dal) המבטיח מסיסות מיטבית בכל נוזל תוך5 שניות, ללא טעם וריח. אבקת פפטידים של קולגן פפטן הנה בעלת מבנה ייחודי של חומצות אמינו שנמצא במחקר קליני כנספג ברקמות המטרה.

שמן זרעי רימונים

תרכובת פוליפנולים בעלת תכונות נוגדת חמצון חזקות. משמש באופן פנימי וחיצוני למטרות קוסמטיות ורפואיות מגוונות. שמן זרעי רימונים מכיל שמן ייחודי בלתי רווי בשם חומצה פוניסית (אומגה 5). בעל תכונות אנטי דלקתיות חזקות ומסייע במקרים של פגמנטציה, פריחה שטחית ומקומית בעור ובעיקר לעור יבש והענקת לחות למניעת קמטוטים. מחקרים קליניים מוכיחים כי שמן זרעי רימונים מסייע להאט תהליכי הזדקנות טבעית של התאים, תומך בבעיות פיגמנטציה בעור והבהרת העור. בנוסף, לשמן גם תכונות שתורמות לחידוש השכבה החיצונית בעור, למילוי קמטוטים עדינים וליצירת מראה רענן. תכונות ההתחדשות של שמן רימון הופכות אותו למרכיב הכרחי במוצרים רבים לטיפוח העור בשימוש פנימי וחיצוני.

 

חומצה היאלרונית

חומר שנמצא באופן טבעי בגוף האדם וממלא תפקיד רב-גוני בוויסות התהליכים הביולוגיים השונים כמו ריפוי פצעים והתחדשות רקמות. החומצה ההיאלורונית פועלת ככרית וחומר סיכה במפרקים וברקמות אחרות ובכך מעניקה לחות וגמישות לעור. רמות החומצה ההיאלורונית יורדות ככל שאנשים מתבגרים, וזה עשוי לתרום הן לסימנים הגופניים של הזדקנות, הופעת יובש, קמטים והן למצבים הקשורים לגיל כולל דלקת מפרקים ניוונית. 

bioactiv-scatch2.jpg
bioactiv-text3.png

איך נוטלים

קולגן?

bioactiv-scatch3.jpg
Collagens-bioactive-new.jpg

קולגן ביואקטיב

התוספת לביוטי שלך

Collagen-Bioactive-kit.png
קולגן ביואקטיב AMPM קיט | אבקת  פפטידים של קולגן Peptan מדגים (AM) + היילופרו  500 מ״ג שמן זרעי רימונים, 120 מ״ג חומצה היאלורונית (PM)

 

תוספת של קולגן ביואקטיב לכוס מים (200 מ״ל) בטמפרטורת החדר הנה הדרך המומלצת לצריכת קולגן ביואקטיב. האבקה מסיסה ונמסה בנוזלים קרים, פושרים וחמים ואינה מאבדת מערכה התזונתי. מומלץ להשתמש בקולגן ביואקטיב בבוקר בתוספת מים, כהרגל של בריאות או להוסיף לשייק בריאות של פירות העונה. ניתן להוסיף ליוגורט עם פירות וכך להנות מארוחה עשירה בחלבון. 

קולגן ביואקטיב AMPM קיט כולל גם את המוצר היילופרו: ראה עמוד 12.

 

מה מייחד את קולגן ביואקטיב?​

קולגן ביואקטיב AMPM קיט של נייצ׳רספרו כולל שני מוצרים: אבקת קולגן פפטן מדגים אותה מומלץ לצרוך בבוקר וכמוסה אחת של שמן רימונים וחומצה היאלרונית אותה ממולץ לצרוך בערב.

 

שמן זרעי רימונים וחומצה היאלורונית הינו פרי פיתוח ייחודי של נייצ׳רספרו ובמנגנון דאבל אקשן. מספיקה כמוסה אחת ביום.  

 

הטיפול כולל שילוב ייחודי בין: אבקת קולגן נחקר מצרפת, וכמוסה המכילה שמן זרעי רימונים וחומצה היאלרונית. שלושה רכיבים פעילים במינון מוגבר ועוצמתי במיוחד.

מה קולגן ביואקטיב מציע לך?

פתרון תזונתי חדש לתחזוקת העור, סיוע באספקת רכיבים שנמצאו יעילים בהענקת לחות, סיוע להאטת תהליכי פיגמנטציה, סיוע לחיזוק העור הדק סביב העיניים המתבטא העיגולים שחורים, סיוע לחיזוק העור באיזור הצוואר וטיפוח כללי של העור (הכל לפי המחקר הרלוונטי ולפי התוצאות של המחקר כאמור).

 

מחקר קליני על קולגן פפטן מדגים של חברת רוססלוט העולמית הראה תוצאות תוך 14 ימים!

 

במחקר כפול סמיות השתמשו בשיטת בדיקה בה סומנו הפפטידים של קולגן פפטן לפני הבליעה ובשיטת בדיקה מתוחכמת הוכח כי הפפטידים של קולגן פפטן אינם מתפרקים במערכת העיכול, יכולים לעבור מהמעי למחזור הדם, אינם מתפרקים במחזור הדם ומגיעים לרקמות (נמצא באמצעות מערכות צילום מתקדמות).

 

הפפטידים של פפטן, סומנו בטכנולוגיה בה משתמשים בתהליכי סריקה מתקדמים. לאחר בליעה כתוסף תזונה אותרו ברקמות היעד: בעצמות, בסחוסים, בשרירים ובעור.

 

באמצעות צילומים המשתמשים בטכנולוגיה רדיואקטיבית נמצא כי הפפטידים של קולגן פפטן מגיעים לעור באיזור העיניים ומשפיעים על נראות איזור העיגולים סביב העיניים.

 

קולגן ביואקטיב של נייצ׳רספרו מכיל 8 גרם למנת לקיחה של קולגן פפטן מדגים, יותר קולגן מהכמות בה השתמשו במחקר הקליני כאמור.

קיט ייחודי של שני מוצרים ביחידה אחת המעניק:

Collagens-halopro-new.jpg

היילופרו

הפנים שלך צריכות לחות מבפנים

Pomeg-Hyalur-frontal-box.png

היילופרו | 500 מ״ג שמן זרעי רימונים, 120 מ״ג חומצה היאלורונית

 

היילופרו (HaloPro) שמן זרעי רימונים וחומצה היאלורונית הינו פרי פיתוח ייחודי של נייצ׳רספרו, במנגנון דאבל אקשן.

 

כל כמוסה (במשקל 1300 מ"ג) מכילה: 

שמן זרעי רימונים (80% חומצה פוניסית), ג'לטין דגים, גליצרין, שמן חמניות, חומצה היאלורונית, שעוות דבורים, לציטין סויה, 

ברזל אוקסיד.

 

מה מייחד את שמן זרעי רימונים וחומצה היאלורונית?​

שמן זרעי רימונים וחומצה היאלורונית הינו פרי פיתוח ייחודי של נייצ׳רספרו, במנגנון דאבל אקשן. מספיקה כמוסה אחת ביום.   

 

האתגר: השמש הישראלית, העיגולים השחורים סביב העיניים, העור בצוואר, היובש, נזקי הסביבה, האוכל המעובד, מתח ודאגות - המקשים על שמירת עור יפה עם אותה לחות המעניקה לו חיים, ברק ונראות מטופחת.

 

הפתרון: היילופרו!

הפנים שלך צריכות לחות מבפנים. תוסף תזונה חדש מסדרת הנוטרי-קוסמטיקה של נייצ׳רספרו.

היילופרו, מזין את עורך מבפנים על ידי אספקת רכיבים חדשניים וטיפוח תזונתי, 30 כמוסות בטכנולוגיית ליקוויד-ג׳ל, אריזת בליסטר רפואית לשמירת הטריות ומניעת חמצון, קומפלקס של 500 מ״ג שמן זרעי רימונים ביחד עם 120 מ״ג חומצה היאלורונית.

 

היילופרו מעניק לך את אותם רכיבים שעורך צריך.

 

היילופרו עשיר באומגה 5 ומסייע גם לאלו מאתנו מעל גיל 40 עם אספקת חומצה פוניסית שנמצאה יעילה בכל הקשור לתמיכה ביכולות הקוגניטיבית בגילאים המבוגרים יותר. 

 

היילופרו נותן לך את השילוב המיטבי, גם תמיכה למראה צעיר ומלא ברק, גם סיוע להענקת לחות לעור מבפנים, גם סיוע במניעת כתמי פיגמנטציה וגם תמיכה קוגניטיבית. הכל לפי המחקר הרלוונטי.

bioactiv-scatch4.jpg

מהם היתרונות של קולגן ביואקטיב AMPM קיט לעומת פתרונות אחרים?

bioactive-slide-10.jpg

01

סיוע תזונתי לבריאות עורך

Collagen-Bioactive-kit.png

לרכישת קולגן ביואקטיב קיט ושינוי הלוק שלך:

רוצים לדבר עם נטורופת? השאירו פרטים ואנו נשוב אליכם:

פרטיכם נשלחו בהצלחה

Natures Pro white logo.png

נייצ'רס פרו ישראל (2014) בע"מ
כתובת: רח' גלגלי הפלדה 11, הרצליה  |  
שעות פעילות: א' - ה' 08:30-17:00
משרד: 1-800-07-11-33  |  הדרכה: 073-2768410  |  
פקס: 09-3731155  |  דוא"ל: info@naturespro.co.il

Rachel logo.jpg

עיצוב ובניית האתר: 

המידע הכלול באתר זה, אינו מהווה התוויה רפואית ו/או תחליף לכל טיפול תרופתי ו/או אחר. בכל מקרה של בעיה רפואית יש לפנות לרופא המטפל. המידע המופיע באתר זה מופנה לנשים ולגברים כאחד. אין להעתיק, לשכפל או להפיץ את הכתוב ברבים, ללא קבלת אישור מהחברה.

חפשו‭ ‬את‭ ‬המוצר‭ ‬עם‭ ‬העלה
NP_heart_green_leaf-web.png