Perfect-Beauty_HSN1b.png

HSNPRO

הטיפוח מתחיל מבפנים

HSNPRO-demmo-web.png

מה מייחד את HSNPRO?​

HSNPRO הנו קומפלקס ייחודי פרי פיתוח של חברת נייצ'רספרו, מתוך אמונה שהיופי מתחיל מבפנים. המוצר מכיל רכיבים ייחודיים במינון המתאים ללקיחת כמוסה אחת עד שתיים ביום.

תוסף תזונה שיסייע לך לטפח ולהזין את גופך מבפנים כדי להיראות נפלא.
מוצר חדש מבית נייצ׳רס פרו:
‏H(air)- S(kin)- N(ails)

עולם חדש של קומפלקס רכיבים להזנת הגוף ליופי שמתחיל מבפנים. מוצר מתקדם פורץ דרך, הכולל קומפלקס רכיבים עדכניים מסדרת פמינין פרו של נייצ׳רס פרו.

קומפלקס ייחודי פרי פיתוח של חברת נייצ'רספרו, מתוך אמונה שהיופי מתחיל מבפנים. המוצר מכיל רכיבים ייחודיים במינון המתאים ללקיחת כמוסה אחת עד שתיים ביום.

כל מנת לקיחה (שתי כמוסות) של HSNPRO מכילה:

  • קולגן וג'לטין מדגים: 600 מ"ג

  • חומצה האילרונית: 120 מ"ג

  • ויטמין סי: 100 מ”ג

  • אבץ גלוקונט: 10 מ”ג

  • ביוטין: 1000 מק”ג

  • בנוסף, מיצוי תפוז אדום ומיצוי סלק.

המדע שמאחורי HSNPRO

Perfect-Beauty_HSN3.png

מה זה ויטמין H?

כן, לביוטין יש מספר שמות מקצועיים וביניהם גם ויטמין B7 וגם... ויטמין H. מקור השם ויטמין H הוא גרמני בגלל האות הרישית בשתי מילים גרמניות Haar ו-Haut (שיער ועור). חוסר בביוטין בא לידי ביטוי חיצוני בעיקר בשיער, בציפורניים ובעור- ומכאן השם של ביוטין- ויטמין H.

כיצד נספג ביוטין בגוף?
ביוטין שייך לקבוצת ויטמין B, ובהתאם הוא מסיס במים, ואינו נאגר בגוף. ביוטין חופשי נספג בגוף דרך רירית המעי הדק. הביוטין שבמזון ברובו הגדול קשור לחלבון, וחייב להיות מנותק ממנו לצורתו החופשית לפני ספיגתו במעי. דרך נהדרת לקבל ביוטין היא דרך תוסף תזונה כגון HSNPRO המכיל מינון של 1000 מק״ג למנת לקיחה בת שתי כמוסות. 

מדוע יש צורך בתוספת ביוטין? 
ביוטין נמצא בסוגי מזון רבים, אם כי בריכוזים נמוכים בהשוואה לוויטמינים מסיסי-מים אחרים. ניתן לקבל ביוטין באכילה של חלמון ביצה, דג סלמון מוצרי שמרים ומוצרי חלב. אולם הדיאטה הישראלית שעשירה בפירות, ירקות מכילה כמויות יחסית קטנות יותר של ביוטין. דרך המזון ניתן גם לקבל ביוטין מצריכת כרובית, עלי סלק אדומים, אגוזים, עדשים, שיבולת שועל, נבטי חיטה, פטריות וירקות ירוקי עלים. מחקרים עדכניים בתחום התזונה מעריכים שכמות הוויטמין הממוצעת הנקלטת מדי בדיאטה הים תיכונית מהמזון באנשים מבוגרים היא לכל היותר 40-70 מיקרוגרם- לכאורה מצב של תת אספקת ביוטין לגוף לעומת הנדרש.

מה התופעות של חסר בביוטין?
רמה נמוכה של ביוטין עלולה לגרום לציפורניים דקות ושבירות, לתופעות עור אופייניות כיובש, דלקות עור, פריחה קשקשית, קמטוטים סביב העיניים, האף, הפה- ומכאן מגיע גם הביטויbiotin -deficient face. ישנם מחקרים המראים כי חוסר בביוטין תורם ליצירת סדקים בזוויות הפה וכן מזוהה חסר ביוטין עם צפורניים שבירות, שינוי בצבע השיער, ונשירת שיער. 

תופעות בריאותיות אחרות של חסר ממושך של ביוטין הם אנמיה, עייפות, איבוד תיאבון, כאבי שרירים ולהיפוגליקמיה. כמו כן יש דיווחים על בעיות נוירולוגיות, דיכאון, נדודי שינה, הזיות, רדימות, עקצוץ, תחושות בערה באברי קצה, קשיים בהליכה. ישנם מחקרים המעידים על כך שחסר תורשתי בביוטין עלול לפגוע במערכת החיסון, כולל חשיפת יתר להדבקות בחיידקים ובפטריות.

האם ביוטין מסייע לשיער ולציפורניים?
מתן ביוטין לנשים עם נטייה לציפורניים שבורות במשך 6 חודשים במינון יומי של עד 2500 מק״ג, עמד בבסיסם של 3 מחקרים שפורסמו. בשניים מניסויים אלה, נמצאו ראיות של שיפור קליני חיובי של עד 91% מהמשתתפות. באותם מחקרים נמצא שעובי הצפורניים עלה ב-25%, ומראה ומספר הבקעים בציפורניים פחת לאחר טיפול בביוטין.

HSNPRO 
קומפלקס הרכיבים הייחודי של נייצ׳רס פרו, המכיל בין היתר 1000 מק״ג ביוטין בכל מנת לקיחה. תוסף זה מכיל גם רכיבים אחרים בעלי ביסוס מדעי וקליני לצורך סיוע תזונתי למראה שיער, עור וציפורניים בריאות.